Klor Ölçüm Cihazı

Klor Ölçüm Cihazı

Manuel, Dijital ve Otomatik Klor Ölçüm Cihazları

Klorlama yapılan ortamların klorlama miktarının ölçümü için klor ölçüm cihazları satışı yapabilemkteyiz. Türkiye geneline bir ve iki gün gibi kısa sürelerde adrese teslim klor ölçüm cihazı satışımız merkez ofisimizden gerçekleşir. Klorlama yapılırken kullanılan klor tütüne göre klor ölçüm cihazında bir değişim söz konusu değildir fakat klor ölçüm cihazı çeşitleri farklılık gösterebilir.

Klor Ölçüm Cihazı Çeşitleri

Manuel, Dijital ve otomatik cihazlar bulunmaktadır. Manuel klor ölçüm kitleri ile basit bir şekilde klor ölçümü yapılabilmektedir. En bilenen, en etkili ve en ekonomik ölçüm bu ölçüm kitleri ile yapılır. Dijital klor ölçüm cihazlarında iki seçenek vardır. Duvara mento ve taşınabilir el tipi cihazlardır. Otomatik cihazlada da iki farklı ürün bulunur. Birincisi klor ölçümü yapabilen klor dozaj pomları, ikincisi ise duvara monte cihazlardır. Otomatik ölçümlerde cihaz, klorlamayı ölçer, klorlamayı başlatır ve otomatik olarak durdurur.

klor-ölçüm-cihazı-fiyatları

Fiyatlar

Seçim yapılacak cihaza göre fiyatlarda değişkendir. Merkez ofisimizi arayarak ya da sitemizde bulunan formlar aracılığı ile ihtiyacınıza uygun klor ölçüm kiti, klor doaj pompası, dijital el tipi klor ölçüm cihazı, otomatik klor ölçüm cihazları hakkında fiyat bilgilerini alabilirsiniz.

Avantajlar

Klor ölçümü klorlama yapılan ortamlarda büyük bir önem taşır. Klor eksikliği ya da klor fazlalağı ölçüm cihazları ile belirlenebilmektedir. Klorlama yapılan ortamlarda kullanılmaktadır. Küçük ölçekli cihazlar ve kitlerle ölçüm yapılması, basit kullanımları ile zaman kaybı yaşanmamaktadır.

Kullanım Alanları

Klorlama yapılan tüm alanlarda kullanılır. El tipi taşınabilir klor ölçüm cihazları ve klor ölçüm kitleri ile klorlama yapılan ortamların haricinde farklı noktalardan da ölçüm yapılabilmektedir. Kullanım suyu, kuyu suyu, içme suyu, yüzme havuzlarında klor ölçüm cihazları kullanılmaktadır.

Detaylı Bilgi Formu