Su Klorlama

Su Klorlama

Su Klorlama Genel Bilgi

Su klorlama işlemleri yapılırken, klorlama yapılacak ortama göre klor seçilmelidir. Klorlama yapılacak su deposu, şebeke, arıtma tesisi ya da yüzme havuzları için bir çok değişik formda klor kullanımı klorlama yapılmaktadır. En etklili, basit kullanımı ve düşük fiyat yapısı ile sıvı klor ve sıvı klor için uygun klor dozaj pompası satışlarımız vardır. Firmamız anlaşmalı kargo ile Türkiye geneline satış yapabilmektedir.

Sıvı Klor ile Klorlama

Sıvı Klor; Sıvı formda olması, fiyat ve depolama avantajları ile en çok tercih edilen klor türüdür. Piyasa tahamüllerinde 35 Kg ve 75 Kg'lık bidonlu amblajlarda satılır. Ibc olarak adlandırlan ve 1 ton sıvı klor kapasitesi olan tanklarlada satılmaktadır. Bu ambalaj seçeneklerinin haricinde tankerle yüksek tonajlarda dökme olrak satılmaktadır. Firmamız ile iletişime geçerek dilediğinizz miktada sıvı klor siparişi verebilir ve satın alabilirsiniz.

elektriksiz-otomatik-su-klorlama-cihazları

Klorlama İşlemlerinde Sıvı Klor Kullanımı

Sıvı klor ve klor dozaj pompası satışları yapabilmekteyiz. Firmamızın Türkiye geneline satış imkanı bulunur. Düşük maliyetli klorlama yapmanın en etklili çözümü; sıvı klor ve klor dozaj pompası kullanımıdır. Sıvı klor ve uygun dozaj pompası ile su klorlama yapabilirsiniz.

Hangi Suyu Klorlayabilirsiniz?

Sıvı klor, uygun olan tüm ortamlarda kullanılabilmektedir. Kullanma suyu, içme suyu, kuyu suyu ve yüzme havuzlarında en çok kullanılan klor türlerindendir.

Diğer Klor Türleri Nelerdir?

Gaz Klor,Tablet Klor,Toz Klor,Granül Klor diğer klor türlerindendir. Gaz Klor genellikle büyükşehir belediyelerinde, tablet, toz ve granül klor ise yüzme havuzlarında tercih edilmektedir.

su-klorlama-cihazı-fiyatları

Su Klorlamada Gerekli Ürünler

Klorlama yapılacak ortamın fiziki koşullarına göre farklılıklar olabilir. Elektrikli, elektriksiz oransal ve güneş enerjili sistemlerle klorlama yapılabilmektedir. En çok tercih edilen ve en düşük maliyetli klor dozaj pompaları elektrikli olanlardır.

Klorlama için sıvı klor kullanımı tercihinde, klor dozaj pompası ve klor test kiti alımı ile tüm ürünler tamamlanır. Klor dozaj pompası ile sıvı klor uygun oranlarda dozalanarak klorlama başlatılır ve klor test kitleri ile ölçümler gerçekleştirilebilir.

Klor dozaj pompaları bir çok değişik marka ve modelle satılmaktadır. Klor ölçümünü gerçekleştiren, klormayı otomatik olarak durduran ve tekrar klorlamayı başlatabilen pompalar ve sabit manuel ayarlı otomatik klor dozaj pompası satışları yapmaktayız.

Detaylı Bilgi Formu