Sıvı Klor Dozaj Pompası

Sıvı Klor Dozaj Pompası

Türkiye'nin tüm şehirlerine, 2 yıl garantili sıvı klor dozaj pompası satışlarımız devam etmektedir. Teknik servis imkanına sahip, garantili dozaj pompası alımlarınızda, klor test kiti ücretsiz hediyemizdir.

Sıvı klor dozaj pompası satışlarımızın haricinde klorla alakalı yardımcı malzemeler satışlarımızda bulunmaktadır. Elektrikli, elektriksiz ve güneş enerjili sıvı klor dozaj pompa çeşitlerimiz ile Türkiye geneline hizmet vermekteyiz.

sıvı-klor-dozaj-pompası

Sıvı Klor Dozaj Pompaları

Analog Dozaj Pompaları

Dijital Dozaj Pompaları

Tam Otomatik Dozaj Pompaları

Analog Sıvı Klor Dozaj Pompaları; elle ayarlama yapılabilen bir pompadır. Yapılan ayarlama ile otomatik ve düzenli olarak sıvı klor pompalamısını gerçekleştirir. En uygun fiyatlı sıvı klor dozaj pompasıdır.

Dijital Sıvı Klor Dozaj Pompası; Tek bir seferlik ayarlama ve programlama ile klorlama yapan pompa çeşitleridir. Dijital pompaların analog pompalara oranla özellikleri daha farklıdır. Dijital sıvı klor dozaj pompaları, zaman ayarlayıcı özelliği ve klor ölçümü özelliği bulunan ve büyük kolaylıklar sağlayan pompalardır.

Tam Otomatik Sıvı Klor Dozaj Pompası; sıvı klor dozaj pompası ile ölçüm cihazı birlikteliğiyle sistem çalışmaktadır. Ölçüm cihazı, klor ölçümünü gerçekleştirerek pompanın klorlama yapmasını ve klorlamanın durudurulması sağlar.

Detaylı Bilgi Formu

İlgili Konular