Sipariş Ver

Sipariş Ver

Klor dozaj pompası siparişinizi bir kaç saniye içinde sipariş formumuzu doldurarak verebilirsiniz. Talep formalarımızı kullanarak çok kısa sürelerde, firmamızdan; sıvı klor, dozaj pompaları, klorlama cihazları, ölçüm cihazları, test kitleri fiyat teklifi talebinizi iletebilir ve siparişlerinizi iletebilirsiniz.

Klor dozaj pompaları alımlarınızda KLOR TEST KİTİ ÜCRETSİZ olarak gönderilir. Türkiye geneline garantili ve teknik servisli klor dozaj pompaları, klorlama ürünleri satabilmeteyiz.

Web sitemizde en çok satılan iki model klor dozaj pompamızın teknik özellikleri ve kapasite bilgileri yayınlanmaktadır. Farklı kapasite ve özelliklerde olan klor dozaj pompaları için deneyimli satış ekibimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Türkiye geneline tüm klor çeşitlerimiz ile hizmet veren firmamız anlaşmalı kargo firması ile bir ya da iki gin gibi kısa sürelerde sipariş teslimatlarını yapabilmektedir. Klor kimyasal ürünleri ile birlikte klor pompası, klorlama cihazı, güneş enerjili klor dozaj pompası gibi tüm ürün ihtiyaçlarınız ile firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Klor pompası fiyatları ve klor cihazı fiyatları için talep formlarımızı kullanabilirsiniz. Klor dozaj makinalarının yanı sıra klor çeşitleri satışıda yapmaktayız. Klor fiyatlarımız sitemizde bulunmaktadır.

Klor dozaj pompaları, sıvı klor, tablet klor, gaz klor, klor ölçüm cihazları hakkında her türlü sorularınız için bizi arayın.

Talep formlarımızı kullanarak fiyat teklfi alabilir, sipariş verebilirisiniz.

Detaylı Bilgi Formu